etkili büyüler

Suyla Yapılan Büyüler

Kimi zaman büyü işlemlerin de su kullanan medyumlar bu tekniklerin kolay olması sebebi ile birçok talebi bu şekilde karşılamaktadırlar. Bugüne kadar en çok kullanılan tekniklerden biri olan bu işlemler kimi zaman su üzerine okunana dualar ile amaca ulaşılırken kimi zaman ise üzerine çok ciddi enerjiler yüklenmiş olan sular insanlara içirilmiş ve kısa zaman içinde istenen şekilde etki altına girmeleri sağlanmıştır.

Yüzlerce yıldan bu yana insanların hayatlarına var olan büyü işlemlerin de birçok farklı teknik veya birçok farklı nesne kullanılmıştır. Kimi zaman günlük hayatta sürekli kullandığımız veya gördüğümüz nesneler kullanan medyumlar kimi zaman ise çok daha özel ve az rastlanılan ürünler kullanmışlardır. Suyla yapılan büyüler de birçok farklı amaç olabilmektedir. Kimi zaman insanların mutlu olmalarını sağlamış olan bu işlemler kimi zaman ise insanların mutsuz olmalarını sağlamaktadır.

Son derece önemli ve aynı zamanda riskli işlemler de dahi su kullanmış olan medyumlar özellikle fal işlemlerin de su dolu kaplara bakarak gelecek hakkında bilgi sahibi olmaya çalışabilmektedirler. Çok geniş bir alan olan ve aynı zamanda en zorlu işlemlerin dahi kimi zaman çok basit nesneler ile yapılabildiği büyü dünyasında birçok kişi beklentilerini karşılayan hizmetlere almışlardır. Günümüzde de sık sık bu işlemler hakkında talepler alan medyumlar yaptıkları tüm işlemler de insanların beklentilerini kolay bir şekilde karşılamışlardır.

Bilindiği gibi deneyimli bir medyum için kullandığı teknik veya nesnenin çok fazla bir önemi yoktur. Bu kişiler sadece özel dualar okuyarak dahi istedikleri sonucu kısa zaman içinde alabilmektedirler. Bu sebeple bu kişilere olan güven her zaman büyük olmuştur. Ancak suyla yapılan büyüler hakkında yeteri kadar deneyimleri olan medyumlar her zaman için diğerlerine göre çok daha fazla talep almışlardır.

Süryani Medyum Atahan Hoca 

Tıkla Ara  0535 547 6010

Whatsapp  0535 547 6010

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Garantili sonuç veren Medyum Zeki dedi ki:

    Ben 7 yıllık evliyim eşimin ailesiyle sürekli sıkıntılar yaşıyordum beni hiç istemediler hep bizi ayırmaya çalıştılar en sonunda bizi ayırdılar tekrar düzelebilmek için Medyum Zeki hocamı buldum ve yardım istedim. Çalışmalara başladıktan sonra bana bir litre şişenin içerisinde bir su gönderdi gönderdiğini suyun üzerine çalışmasını yapmış ve eşime içirmemi istedi. Ayrı olduğumuz için ne yaptıysam yanıma gelmedi en son tamam oturalım konuşalım anlaşmalı bir şekilde bitirelim diyerekten yanıma gelmesini sağladım ve o sırada suyu içirdim aradan 2 gün sonra eşim eve gelip özür diledi bir daha bu hataya düşmeyeceğim seni bırakmayacağım diyerek ayaklarıma kapandı Medyum Zeki hocam o kadar etkili bir çalışma yapmış ki olanları görünce ben bile şok oldum suyla yapılan büyülerin hiç bir şekilde insana zararı yokmuş eğer yaptırmak istiyorsanız hocamızn numarası 0535 044 2087 telefon numarası budur arayın görüşün

  2. Suyla yapılan aşık etme büyüsü dedi ki:

    arkadaşlar bende birini çok ama çok seviyordum ne yaptıysam olmadı beni kabul etmiyordu bana deli gibi aşık olmasını istiyordum internetten araştırma yaptım medyumlardan yardım alabileceğimi öğrendim büyüler hakkında bilgi almak için dünyaca ünlü Medyum Zeki Hoca hocamı aradım bilgiler aldım öğrenmek istediklerimi öğrendim sonra işlem yaptırmaya karar verdim bana çalışma yaptı sonra bir şişede su gönderdi aşık etmek istediğin kişiye içir bunu 3 gün içinde sana kör kütük aşık olacak dedi arkadaşlarım hep dalga geçti benimle öyle saçmalık mı olur seni kandırmış bu adam filan dediler ama ben umutluydum ve umudumu kaybetmedim Medyum Zeki Hoca hocama çok güveniyordum aradan 3 gün geçti Medyum Zeki Hoca hocamın söyledikleri tek tek hepsi olmaya başladı arkadaşlarımda benim işlemimi bekliyorlardı eğer olursa bizde yaptırırız diyorlardı benim işim oldu ve 6 arkadaşım Medyum Zeki hocama işlem yaptırmak için aradı gerçekten çok iyi bir insan işini çok iyi yapıyor bende herkese tavsiye ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu