medyumara

sabun büyüsü için medyum arayanlar

Sabun büyüsü hakkında bilgileri olan bu kişiler bu işlemlerin ne kadar önemli olduğunu bildikleri için kesinlikle bu işlemlerden uzak durmak istemektedirler. Bunun sebebi ise insanların bu tarz işlemlerden sonra çok ciddi sıkıntılar çekmeleri ve aynı zamanda bu etkilerin uzun sürmesidir. Son derece güçlü olan bu işlemlerin yapılış amaçları ise insanların çok ciddi şekilde sıkıntı çekmelerini sağlamaktır. Kötü amaçlar ile yapılmakta olan bu işlemler bu zamana kadar birçok kez yapılmış ve birçok medyum bu işlemler hakkında insanlara yardımcı olmaya çalışmışlardır. Sabun büyüsü için medyum arayanlar kesinlikle bu konuda risk almamalı ve aynı zamanda bu işlemleri yapan medyumlar hakkında titiz bir araştırma yapmalıdırlar. Kısa zaman içinde ortaya çıkmakta olan sonuçları ile tanınan bu işlemlerde herhangi bir sabun ve sabuna batırılacak olan bir cisim kullanılmaktadır.

Sabunların üzerine çok ciddi dualar okunduktan sonra kısa zaman içinde istenen enerji ortaya çıkmakta ve sabuna cisim batırıldıktan sonra bu sabunlar çok gizli yerlere saklanmaktadır. Bu sabunlar saklı kaldıkları sürece insanlar çok ciddi şekilde sıkıntı çekmekte ve bu sıkıntılar büyü bozma işlemi yapılana kadar sürebilmektedir. Birçok medyum bu işlemleri yaparken çok zorlanmakta ve insanların taleplerini karşılamak yerine farklı işlemler ile hareket etmek istemektedirler. Bu tarz kara büyülerin etkilerinin her zaman kontrol altında olması gerekmektedir. Kimi zaman kontrolden çıkmakta olan bu işlemler insanların tahmin edilenden çok daha ciddi sorunlar yaşamalarına hatta acılar içinde ölmelerine neden olabilmektedir.

Bu sebeple deneyimli medyumlar sürekli olarak yapılan işlemlerin sonuçlarını takip edip gerek gördükleri zaman kesinlikle büyü bozma işlemleri yapmaktadırlar. Yüzlerce yıldan bu yana yapılmakta olan bu işlemler günümüzde de yapılmakta ve aynı zamanda etkileri aynı şekilde çok kötü bir şekilde ortaya çıkabilmektedir. Sabun büyüsü için medyum arayanlar da bunu bilmeli ve medyum seçimlerinde kesinlikle çok titiz bir şekilde hareket etmelidirler. Yapılan işlemlerin kesinlikle çok dikkatli yapılması ve konu ile ilgisi olan kişilerin kesinlikle risk altına atılmaması gerektiği için medyum seçimlerinde de kesinlikle risk alınmaması gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu